EinScan Pro 2X/Pro 2X Plus
Profesjonalne i proste w zastosowaniu rozwiązania do skanowania 3D
Zobacz teraz
Wyjątkowa wydajność skanowania
Skanuj duże obiekty w minimalnym czasie z zachowaniem wysokiej wydajności i dokładności przechwytywania najdrobniejszych szczegółów.
Zobacz teraz
Konstrukcja modułowa
umożliwia sprostanie szerokiemu zakresowi zastosowań. Pakiet przechwytywania tekstur, pakiet przemysłowy i pakiet HD Prime Pack jako opcjonalne dodatki do EinScan Pro 2X/Pro 2X Plus zapewniające różne możliwości skanowania.
Zobacz teraz
ExScan Pro
Oprogramowanie do skanowania 3D, które ma na celu uczynienie tego procesu tak prostym nigdy dotąd. Oferuje ono zupełnie nowy i wysoce intuicyjny interfejs użytkownika oraz znakomitą płynność pracy podczas skanowania.
Zobacz teraz
Poznaj nasze zastosowanie
Odkryj, jak skanery SHINING 3D wykorzystywane są w wielu dziedzinach życia codziennego oraz przemysłu.
Zobacz teraz
Poprzedni
Następny

EinScan-Pro 2X/Pro 2X Plus

EinScan-Pro 2X to nowa generacja hybrydowych skanerów 3D. Rozwój oparty został na opiniach tysięcy użytkowników z całego świata oraz ciężkiej pracy dziesiątek inżynierów. Dzięki zaawansowanym technologią skanery EinScan z serii 2X są szybsze, dokładniejsze i nadal cechują się prostotą obsługi. Kompaktowy rozmiar oraz mała waga pozwalają na skanowanie 3D w dowolnym miejscu, a zwiększenie dokładności skanowania ręcznego aż do 0,05mm a stacjonarnego do 0,04mm tworzą ze skanera 3D EinScan-Pro 2X potężne urządzenie, które może być wykorzystane przez każdego użytkownika.

ExScan Pro

Nowa odsłona oprogramowania do skanowania posiada zdecydowanie lepszy interfejs oraz polepszoną wydajność pracy. Użytkownik po kilku chwilach pracy z programem jest w stanie przeprowadzić pełen proces skanowania. 

Dodatkowo oprogramowanie współpracuję z najpopularniejszymi formatami plików: STL, OBJ, PLY, ASC, 3MF i P3.

EinScan-SE i EinScan-SP

Skanery 3D EinScan-SE i EinScan-SP tworzą nową generację stacjonarnych skanerów 3D. Te wielofunkcyjne, szybkie i proste w obsłudze urządzenia zapewniają nowoczesną technologię, dzięki której uzyskasz spójne i najwyższej jakości efekty.

EinScan-SE potrafi uchwycić obiekt w czasie poniżej 2 minut, natomiast EinScan-SP robi to zaledwie w 1 minutę wykorzystując tryb automatyczny. Oba skanery wyposażone są w stoliki obrotowe obracając obiekt o 360 w trakcie skanowania. Otrzymane modele mogą być bezpośrednio kierowane do wydruku 3D dzięki wygenerowaniu plików STL.

Case studies

Sprawdź do czego nasi klienci wykorzystują skanery 3DZobacz jakie wyzwania przynosi im życie oraz jak radzą sobie z ich realizacją dzięki naszym skanerom.

Tryb szybkiego ręcznego skanowania

EinScan Pro 2X jest w stanie przetwarzać do 1,500,000 punktów na sekundę (30 klatek na sekundę). Chociaż tryb skanowania HD Handheld jest nieco wolniejszy, oferuje nieskazitelną dokładność skanowania do 0,05 mm. W przypadku obu tych trybów ręcznych, dokładność objętościowa może zostać zwiększona poprzez wykorzystanie markerów na obiektach.

W trybie skanowania stałego, gdy skaner jest nieruchomy, dokładność może sięgać 0,04 mm.

Odkryj EinScan Pro 2X/Pro 2X Plus

Urządzenie ma lekką konstrukcję, jest poręczne i mobilne, co przydaje się w zastosowaniach przemysłowych do skanowania trudno dostępnych miejsc. Skaner 3D nie wymaga skomplikowanych kalibracji, a jego działanie jest bardzo intuicyjne. Wystarczy zainstalować oprogramowanie i podłączyć skaner do komputera, aby uzyskać precyzyjne skany w krótkim czasie.