Nowa seria drukarek Pro2
Sprawdź ich możliwości
Zobacz teraz
Wygoda użytkowania
Wygodny 7-calowy ekran dotykowy, o wysokiej rozdzielczości zapewnia interfejs graficzny z podglądem postępu drukowania i kontrolą ustawień. Bezprzewodowe przesyłanie plików, monitorowanie i sterowanie drukarką.
Zobacz teraz
Cechy i zalety serii Pro2
Drukarka wykonana z przemysłowej klasy komponentów. Idealnie nadaje się zarówno do produkcji małoseryjnej jak i do prototypowania.
Zobacz teraz
Poznaj nasze zastosowanie
Odkryj, jak drukarki Raise3D napędzają innowacje, inspirują kreatywność i zmiany w życiu codziennym.
Zobacz teraz
Poprzedni
Następny

Produkty

Drukarki Raise3D dzięki imponującemu polu roboczemu oraz doskonałej precyzji wydruku znajdą zastosowanie w realizacji Państwa pomysłów. Od najbardziej skomplikowanych części mechanicznych po proste projekty wykonywane w warunkach domowych.

Case studies

Sprawdź do czego nasi klienci wykorzystują drukarki Raise3D. Zobacz jakie wyzwania przynosi im życie oraz jak radzą sobie z ich realizacją dzięki naszym drukarkom.

Idea Maker

Importuj, przycinaj i drukuj swoje projekty szybciej. Intuicyjne środowisko pracy i nieograniczony potencjał autorskiego oprogramowania od Raise3D. 

Dlaczego wybrać nasze drukarki 3D?

Drukarki firmy Raise3D zostały stworzone przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Wysoka trwałość i stabilna konstrukcja, pozwalają wytrzymać w trudnych warunkach przemysłowych. Praca 24 godziny 7 dni w tygodniu to żadne wyzwanie. Powtarzalność procesów produkcyjnych z precyzyjną replikacją elementów, stanowi ważny aspekt podczas budowania linii produkcyjnych z wykorzystaniem druku 3D. 

Nasze drukarki są tworzone z udziałem specjalistów z różnych dziedzin, zajmujących się projektowaniem, inżynierią i produkcją. Rezultatem jest drukarka 3D gotowa do integracji fabryk drukarskich i budowy niestandardowych części na żądanie.

Odkryj Raise3D PRO2!

Podwójny ekstruder pozwalający na szybsze drukowanie bez utraty dokładności na bardzo skomplikowanych elementach. Zróżnicowana kompatybilność materiałów zapewnia maksymalną wytrzymałość i elastyczność. 32-bitowy kontroler ruchu daje doskonałą wydajność termiczną i w pełni płynny ruch, monitoring kamery na żywo, czujnik wyczerpania filamentu i utraty mocy. To tylko niektóre funkcje które sprawiają, że nasza drukarka 3D jest łatwa w obsłudze, niezawodna i dokładna. 

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką „Case studies” w celu odkrycia zróżnicowanych możliwości możliwości, jakie może dostarczyć drukarka Raise 3D.  Od edukacji i sztuki po projekty inżynierskie i przełomowe osiągnięcia w dziedzinie urządzeń medycznych, które jeszcze kilka lat temu były niemożliwe lub nieopłacalne do wykonania.