O nas

Nasza firma oferuje najwyższej klasy kompleksowe rozwiązania w zakresie komputerowego wspomagania projektowania CAD oraz wspomagania produkcji CAM na maszynach CNC. Wyszkolona i certyfikowana kadra, specjalizująca się we wdrożeniach systemów CAD/CAM dla każdej gałęzi przemysłu przetwórczego, chętnie podzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą. Współpracujemy z czołowymi producentami obrabiarek i narzędzi. Dlatego właśnie MY zapewniamy najlepsze rozwiązania, odpowiednio dobrane dla każdej firmy. Obszar naszej działalności obejmuje całą Polskę.

Nasze oprogramowania w branżach takich jak:
> projektowanie 2D/3D,
> cięcie 2.5D,
> frezowanie 2.5D,
> frezowanie 3D,
> symultaniczne frezowanie 4 i 5 osi,
> toczenie,
> elektrodrążenie EDM/WEDM

Nasze oprogramowanie daje możliwość kompleksowego wsparcia produkcji CAD/CAM:
> modelowanie 2D/3D,
> import plików z zewnętrznych systemów CAD,
> edycji zaimportowanych modeli i rysunków,
> tworzenie projektów CAM dla dowolnych elementów,
> postprocesory dla każdej maszyny CNC,

Nasze oprogramowanie gwarantuje naszym klientom pełen zakres pracy od pomysłu i stworzenia modelu 3D, przez automatyczne dopisanie technologii obróbczych po wygenerowanie zrozumiałych dla maszyn CNC programów. Dzięki połączeniu środowiska CAD z modułami CAM, całość naszej pracy odbywa się w jednym intuicyjnym środowisku.

Posiadamy bazę ponad 200 sprawdzonych postprocesorów, które działają u naszych klientów. Gdy jednak zdarzy się postprocesor, którego u nas nie ma – napiszemy go dla Państwa!

Jeżeli chcesz zwiększyć wydajność swojego zakładu lub zredukować czas i koszty przygotowania produkcji – nasze oprogramowanie jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy do umówienia się na prezentacji możliwości naszego oprogramowania już dziś.

Zespół Laboratorium 5D
office@cncsoftware.pl

Galeria

SCHOTT SYSTEME GmbH

SCHOTT SYSTEME GmbH to niemiecka firma programistyczna, która od ponad 30 lat z powodzeniem opracowuje i sprzedaje szeroką gamę programów komputerowych do grafiki i projektowania CAD 2D/3D, prezentacji produktów i dokumentacji technicznej oraz komputerowego wspomagania produkcji CAM.

Ich podstawowy produkt, Pictures by PC, był i nadal jest oparty na dwóch podstawowych zasadach określonych przez dwóch założycieli oprogramowania, Hansa-Joachima Schotta i Rolfa Silvana Greverusa, a mianowicie systemu otwartego i programowalności. Dzięki tym zasadom ten sam program w swoim pierwszym wcieleniu, jako oprogramowanie graficzne oparte na wektorach (1983), przekształcił się w platformę najwyższej klasy do pełnego projektowania 3D, inżynierii i produkcji, a także renderowania i animacji, które są dostępne już dziś.